Gdzie jesteśmy


Agriturismo Casa Italia znajduje się pomiędzy miasteczkami Lamporecchio i Vinci, na zachodnim zboczu Montalbano (niewielkiego toskańskiego pasma górskiego znajdującego się pomiędzy Pizą i Florencją), z łatwością można do nas dotrzeć samochodem.

Jak do nas dojechaćJak do nas dotrzeć

Autostrada A11 Florencja- Piza Północna

Wyjście na Montecatini Terme, dalej należy jechać zdognie z drogowskazami na Lamporecchio. Z Lamporecchio należy kierować się na S. Baronto (skręcając w lewo na sygnalizacji świetlnej). W San Baronto należy odbić w prawo (podążając malowniczą drogą do Porciano i Vinci). Niemalże zaraz po minięciu małego miasteczka – Porciano, należy skręcić w prawo w ulicę Lampaggio. Tutaj znajduje się bilbord Casa Italia.

Autostrada A1 Florencja – Rzym

Przy wyjściu Florencja-Scandicci, kierować się na drogę ekspresową Florencja-Piza-Livorno (FI-PI-LI), wyjście na Empoli, dalej kontynuować podróż kierując się na Vinci. Na sygnalizacji świetlnej w Vinci, podążać w stronę S. Baronato (zgodnie z drogowskazem – w prawo). Po około 7 km., za znakiem Porciano, należy skręcić w lewo w ulicę Lampaggio. Z Pizy: kierować się drogą ekspresową Florencja-Piza-Livorno (FI-PI-LI), wyjście na Empoli, dalej należy sugerować się powyższymi wskazówkami.

Usługi transportowe

Na żądanie możliwe jest wynajęcie taksówki, samochodu, czy samochodu z kierowcą. Dysponujemy 7 – osobowym samochodem oraz 15 – osobowym minibusem.

Z Residence Casa Italia można łatwo i szybko (w przeciągu 1 godziny) dotrzeć do znanych miejsc – Florencja, Piza, Siena, San Gimignano, Lukka, a także nad toskańską część wybrzeża śródziemnomorskiego.

Odległość między Casa Italia i ważniejszymi miastami Toskanii:
  1. Casa Italia Montecatini Terme Km 21
  2. Casa Italia Pistoia Km 20
  3. Casa Italia Firenze Km 53
  4. Casa Italia Lucca Km 56
  5. Casa Italia Pisa Km 66
  6. Casa Italia Versilia Km 82
  7. Casa Italia Volterra Km 67
  8. Casa Italia San Gimignano Km 54
  9. Casa Italia Siena Km 81

Często zadawane pytania


Odkryj wszystkie potrzebne informacje dzięki naszym odpowiedziom na najczęściej zadawane pytania.


Często zadawane pytania

Agriturismo Casa Italia - Via Lampaggio, 39 - 51035 Lamporecchio (PT), Italy

+39 0573 81690

+39 0573 82173

E-mail

P.I. 01415760477

© 2024 Agriturismo Casa Italia - designed & developed by e-signs.net

Italiano English Français Español Deutsch Polski Русские Norsk